Продукти(0)

0-Продукти
Данък 0.00
Общо 0.00
Луксозна маса за Хранене, Стол за почивка Xjcy,Страничните Столове За кухненски шкафове, къщи за Гости Столове за всекидневна, Столове за приемане на гости от изкуств

BGN 228.00
Налично

Сума

★Количество : 1 бр./2 бр./4 бр.;Изработено от изкуствена кожа седалка с метални крака, изпълнен с гъба с висок отскок,меки и удобни,водоустойчиви и устойчиви на износване,дълго време на употреба. ★Нескользящая и имат противоплъзгаща защита от надраскване под краката за защита на пода от надраскване. ★Добре обитое седалка с ергономична форма, с облегалки и подлакътници, които позволяват да се отпуснете тялото и по-удобно да се настанят. ★Многофункционален-маса за Хранене, стол има идеална форма, за да се побере във всяка обстановка в дома си.Може да се използва в трапезарията, кухнята, хола, спалнята, като ъглов стол за приготвяне на чай/четене или като работник на стола.Плосък пакет, но е лесна за монтаж само за броени минути с предоставената инструкция за експлоатация. ★Размери : обща височина на седалката на около 90 см и височина на основата на седалката 46 см(ШхГ) около 45x43 см,моля, прочетете размери на снимките от ляво.Размер : x4 | Цвят : бежово.